O nás

Naše společnost poskytuje komplexní poradenský a organizační servis v oblasti veřejných zakázek.

Nabízíme kompletní organizační zajištění všech zadavatelských činností dle zákona o veřejných zakázkách či dle specifických pokynů pro zadávání zakázek v případě zadavatelů z řad příjemců dotací. Součástí našich služeb je, vedle metodického a organizačního vedení procesu zadávání veřejné zakázky, rovněž příprava a zpracování veškerých potřebných podkladů a dokumentů, osobní účast na všech jednáních a zajištění oznamovacích povinností.

Základní filozofií a předností naší malé společnosti je individuální a flexibilní přístup ke klientovi! Každý z našich zákazníků má určeného konkrétního pracovníka naší společnosti jako kontaktní osobu. Za naprostou samozřejmost považujeme absolutní loajalitu vůči našim smluvním partnerům a vysoké pracovní nasazení.

Nikdy nemáme vyhlášeno více než 5 zadávacích řízení na jednoho pracovníka najednou, a proto se naši klienti mohou spolehnout na to, že jejich zakázka je pro nás naprosto prioritní.

Právní vzdělání jednatelky Mgr. Hájkové poskytuje našim smluvním partnerům záruku zákonnosti postupu i v případech, kdy dikce legislativy není zcela jednoznačná a jednotlivá ustanovení je zapotřebí vykládat v kontextu obecných právních principů a judikatury. V oblasti veřejných zakázek působí Mgr. Hájková již déle než 7 let a její bohaté praktické zkušenosti jsou též zárukou kvality námi nabízených služeb.